Cinnet Getiren Babanın Kan Donduran İtirafı
Tarih: 21.05.2018 Saat: 18:44
Konu: Haberler


Cinnet Getiren Babanın Kan Donduran İtirafıDün Aksaray'da eşi ve 25 günlük bebeğini korkunç bir şekilde öldüren zanlı Emrah Bilen, dehşet anlarını anlattı.Aksaray'da eşi 25 yaşındaki Esra ve 25 günlük oğlu Mustafa'yı öldürdükten sonra ilaç içip, başına tabancayla ateş ederek intihara kalkışan 30 yaşındaki Emrah Bilen, gece yarısı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Eşi Esra Bilen'in, annesinin evinden geç geldiği için tartıştıklarını ve tartışma sırasında tokat atınca eşini ve oğlunu öldürdüğünü itiraf eden Emrah Bilen'in, ifadesinde cesetlerin başında sabaha kadar oturup sigara içtiğini söylediği öğrenildi.

Aksaray merkeze bağlı İncesu Beldesi'nde oturan ve bir fabrikada işçi olarak çalışan 1 yıllık evli Emrah Bilen, önceki gün akşam saatlerinde eşi Esra Bilen'i, karnı ve sırtından bıçaklayıp, boğazını kesti, ardından da defalarca sopa ve sandalye ile başına vurarak öldürdü. 25 günlük oğlu Mustafa Bilen'i de başını duvara çarparak öldüren Bilen, ilaç içip, başına tabancayla ateş ederek intihara kalkıştı. Dün sabah saatlerinde ailesi tarafından kanlar içinde bulunan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Bilen'in, kurşunun başını sıyırdığı saptanırken, midesi de yıkandı.

Yapılan tedavisinin ardından taburcu olan ve jandarma karakoluna götürülen Emrah Bilen, suçunu itiraf etti.

'NİÇİN EVE GEÇ GELDİN?' TARTIŞMASI

Soğukkanlılıkla olayı anlatan Emrah Bilen'in, ifadesinde, eşiyle 1 haftadır küs olduklarını ve eşinin evi terk edip ailesinin yanına yerleştiğini, belde sakinlerininin devreye girmesiyle yeniden barıştıklarını söylediği öğrenildi. Olay günü eşinin, ekmek yapmak için annesinin yanına gittiğini belirten Bilen, ''Olay günü annesinin yanına gitti ve ekmek yapmasına yardımcı oldu. Gitmeden önce erken gelmesi konusunda uyarmıştım. Ama o, saat 18.00 sıralarında eve geldi. 'Niçin eve geç geldin?' diye sordum. Ardından tartıştık. Tartışma sırasında bana tokat attı'' dedi.

BEŞİKTEKİ OĞLUNU ALIP, DUVARA ÇARPMIŞ

Eşinin tokat atmasından sonra sinirlendiğini belirten Emrah Bilen, ''İlk olarak beşikteki bebeği alıp, duvara çaptım. Sonra da mutafa gidip, büyük ekmek bıçağını aldım. Önce bıçağı sırtına, sonra karnına sapladım. Sinirim geçmediği için sonra da boğazını kestim. Ondan sonra bebeği tekrar alıp başını 7-8 defa duvara çarptım. Ardından elime geçirdiğim sopa ve sandalye ile eşimin başına vurdum. Sabah 05.00'e kadar eşim ve oğlumun cesedi başında sigara içtim. Sonrasını hatırlamıyorum. Gözümü hastanede açtım'' dediği öğrenildi.

GECE YARISI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Suçunu itiraf eden Emrah Bilen, güvenlik gerekçesiyle jandarma tarafından gece yarısı 'canavarca hisle kasten adam öldürme' suçundan adliyeye sevk edildi. Bilen, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Öldürülen Esra Bilen ile 25 günlük oğlu Mustafa Bilen'in cenazelerinin ise bugün belde mezarlığında defnedileceği belirtildi. Jandarma ekipleri de cenazelerin defnedilmesi sırasında herhangi bir olayın yaşanmaması için beldede geniş güvenlik önlemi aldı.


Kaynak: http://toramanim.com
Pencereyi Kapat